Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Osada - wszystkie możliwe ulepszenia

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Osada - wszystkie możliwe ulepszenia

W Far Cry 6 znajdziesz łącznie trzy ogromne osady, w których będziesz mógł wybrać dwa z sześciu dostępnych ulepszeń - prędzej czy później każdy bonus będzie aktywny, ponieważ w jednej wiosce rozbudujesz maksymalnie dwa dodatkowe stanowiska.

Far Cry 6: Osada - wszystkie możliwe ulepszenia

Warto jedynie zastanowić się, które z ulepszeń najbardziej przydadzą Ci się już od pierwszej wioski. Mogą to być interesujące Cię miejsca na mapie, takie jak lokalizacja polowań, celów wojskowych itd. Poniżej znajdziesz spis budowli (zwróć uwagę na to, że każde ulepszenie ma trzy poziomy jakości - im bardziej je ulepszysz, tym większe z danych zakresów działań bonusy otrzymasz):

  • Sieć kryjówek - dzięki niej będziesz mógł zakupić lokalizacje miejsc, które są oznaczone jako punkt szybkiej podróży. Oprócz tego, Twoja postać zostanie automatycznie wyposażona w kombinezon do szybowania.
  • Garnizon partyzantki - dzięki niemu będziesz mógł kupić lokalizacje miejsc, w których znajdują się wrogie cele wojskowe. Oprócz tego zakupisz nowe wyposażenie.
  • Chata rybacka - dzięki niej będziesz mógł kupić lokalizacje miejsc, w których znajdują się legendarne ryby. Oprócz tego zdobędziesz sprzęt i nabędziesz dodatkowe premie, które pomogą w wędkarstwie.
  • La Cantina - dzięki stołówce wymienisz mięso czy inne zasoby na posiłki, które sprawią, iż otrzymasz dodatkowe bonusy wzmacniające Twoją postać.
  • Koszary bandidos - dzięki nim odblokujesz więcej miejsca dla swoich rekrutów, a także dodatkowe stoisko na specjalny sprzęt wojskowy.
  • Chata myśliwska - dzięki niej będziesz mógł kupić lokalizację miejsc, w których przebywają legendarne zwierzęta. Oprócz tego możesz wyposażyć się w specjalny ubiór, który zwiększa statystyki dot. polowań.

Z racji tego, iż bardzo opłacalne są polowania, zalecane jest kupno chaty myśliwskiej w pierwszej kolejności (oprócz lokalizacji na mapie, które kupisz za małą ilość pieniędzy, będziesz mógł kupić także zestaw łowcy, który sprawi, że polowanie będzie jeszcze przyjemniejsze). Warto zainteresować się również siecią kryjówek, która doprowadzi do tego, że odkryjesz kolejne punkty szybkiej podróży na mapie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper