Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Reedukcja

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Reedukcja

Po załatwieniu sprawy Talii w ZOO wróć do obozu i ponownie z nią pomów. Kobieta zleci Ci kolejne zadanie, w którym ponownie będziesz musiał wyciągnąć więźnia z opałów. Udaj się do znacznika i zabij stacjonujących tam wrogów - nie jest ich dużo, więc powinieneś sobie z nimi spokojnie poradzić.

Far Cry 6: Reedukcja

Potem udaj się na tył lokacji. Wejdź po drabinie na małą komorę, a potem przeskocz na balkon, aby zbliżyć się do znacznika. Po przejściu przez drzwi z prawej strony odpali się scenka z Matiasem, który próbuje zszyć rannego człowieka. Pomóż mu zebrać zestaw medyczny, który znajduje się ponad 200 metrów od Ciebie. Na drodze staną Ci oczywiście wrogo nastawieni żołnierze.

Far Cry 6: Reedukcja

Potem wróć do Matiasa i połóż mu na stole zestaw opatrunkowy. Twoim celem teraz będzie ochranianie go, gdy będzie zszywał rannego żołnierza. Żołnierze będą atakować Cię od dwóch stron, więc gdy poradzisz sobie na północy, potem przemieść się na południe. Czynność tę będziesz musiał powtórzyć dwukrotnie.

Po zabiciu wszystkich wróć do medyka i obejrzyj scenkę, po której misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper