Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Szmaragdowa czaszka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Szmaragdowa czaszka

 Far Cry 6: Skarb - Szmaragdowa czaszka

Po przeczytaniu notatki będziesz musiał udać się do kolejnego punktu kontrolnego. Wejdź do jaskini - na miejscu od razu zaatakuje Cię puma, więc musisz ją zabić, aby przejść dalej. Po przebrnięciu przez zalany teren spójrz w górę i skorzystaj z kotwiczki.

 Far Cry 6: Skarb - Szmaragdowa czaszka

Będąc na skale, wskocz do wody i przepłyń na głaz. Potem znowu skorzystaj z kotwiczki, aby wdrapać się na górę. Po przejściu kawałek dalej natkniesz się na pechową czaszkę, która po podniesieniu, wypluje granat. Musisz jak najszybciej wejść do wody znajdującej się za Tobą, aby nie zginąć. Potem przejdź przez rozwaloną konstrukcję wskutek wybuchu granatu, a będąc na otwartym terenie, dostań się do kolejnej jaskini.

 Far Cry 6: Skarb - Szmaragdowa czaszka

Po wejściu do środka zabij krokodyla i pokaż zebraną wcześniej czaszkę posągowi. To sprawi, iż głaz zastawiający wejście do środka jaskini zostanie podniesiony. Będąc w głębi miejscówki, zabij trzy groźne zwierzęta, a potem wskocz na głaz z prawej strony (pokaż czaszkę posągowi z prawej). Korzystając z kotwiczki przeskocz na drugą stronę, do drugiego posągu, któremu także musisz pokazać wyżej wymienioną czaszkę.

To sprawi, że musisz wrócić na drugą stronę lokacji i przejść przez właz z lewej strony, który teraz się otworzył. Na górze znajdziesz bożka a także dwie pułapki, które warto zniszczyć strzelając w nie. Po tym dostaniesz się do głównego posągu, co zakończy poszukiwania skarbu.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper