Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: przywołanie pojazdu, jak to zrobić?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: przywołanie pojazdu, jak to zrobić?

Podczas wykonywania zadań na pierwszej wyspie w Far Cry 6, będziesz miał okazję zapoznać się z systemem jazdy. Po przyjęciu dokładnie czwartej misji fabularnej otrzymasz swój pierwszy pojazd, który będziesz mógł modyfikować w specjalnej zakładce "bryki", znajdującej się w menu.

Łącznie dostępnych pojazdów gracza będzie cztery, ale ten pierwszy otrzymasz automatycznie od Juana. Co najlepsze, dzięki nowym rozwiązaniu, będziesz mógł przywołać go na główną drogę, kiedy tylko tego zapragniesz. Wystarczy, że załączysz koło wyboru broni i skierujesz znacznik ku dołowi.

Far Cry 6: przywołanie pojazdu, jak to zrobić?

Musisz zwrócić uwagę na to, że osobistego pojazdu nie przywołasz będąc na szlaku. Musisz znaleźć się blisko drogi głównej, bo tylko tam Twój osobisty szofer może Ci podwieźć samochód. Ponadto, raz na 30 minut możesz uzupełnić amunicję korzystając z bagażnika fury.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper