Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: widok TPP, czy jest dostępny?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: widok TPP, czy jest dostępny?

Seria Far Cry od zawsze odznaczała się widokiem z perspektywy pierwszej osoby. W poprzednich odsłonach marki poznawaliśmy historię od A do Z z trybem FPP, ale to zmieni się przy Far Cry 6, ponieważ do tej części Ubisoft postanowił zaimplementować perspektywę trzeciej osoby.

Gracze nie będą mogli manualnie przełączać się między trybem FPP a TPP w trakcie swobodnej rozgrywki, ponieważ będzie on załączał się w wybranych przez deweloperach sekwencjach. Pierwsza z nich to używanie specjalnego, unikatowego wyposażenia (jak np. plecak z wyrzutnią rakiet). Podczas używania tego typu broni będziemy mogli podziwiać, jak rakiety zostają wystrzelone i trafiają w wyznaczony przez nas cel.

Far Cry 6: widok TPP, czy jest dostępny?

Drugą sekwencją, gdzie akcje śledzimy zza pleców głównego bohatera, są filmiki przerywnikowe oraz dialogi. Po wejściu do zaprzyjaźnionych dialogów i rozpoczęciu konwersacji z innym, ważnym rebeliantem, będziemy mogli podziwiać w pełni swoją postać. Zdaniem deweloperów, rozwiązanie to pozwoli graczom na lepszą immersję ze światem.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper