Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji

Po zniszczeniu plantacji viviro możesz porozmawiać z grupą rebeliantów, którzy dołączą do oddziałów Clary pod jednym warunkiem. To nam przypada zaszczyt go spełnić. Przyjmij misję i udaj się w pierwszej kolejności na teren składu paliwa Cabeza.

Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji

Masz tutaj do czynienia z jednym alarmem znajdującym się tuż po prawej stronie od wejścia, a także wysokimi, czerwonymi zbiornikami, które nie mogą ulec zniszczeniu (tzn. mogą, ale nie otrzymasz zasobów mogących rozbudować przyszłe obozy partyzanckie). Warto więc - czy masz zamiar się skradać, czy też walczyć w otwartym starciu, zakręcić ich zawory jak najszybciej.

Po zabiciu wszystkich przeszukaj tutejszą miejscówkę - w stróżówce znajdziesz nawet klucz, który otworzy Ci miejsce do magazynu skrywającego nową broń. Ponadto, po przejęciu składu benzyny będziesz mógł skorzystać po raz pierwszy w grze z usług handlarza bronią.

Far Cry 6: Paliwo dla rewolucji

Tak czy siak, Twoim drugim celem będzie udanie się do wrogiego obozu, w którym przebywa Rosalio. To elitarna wojowniczka odpowiadająca za chaos wywołany na tutejszych dwóch regionach Yary. Przejdź przez dziurę w ogrodzeniu widoczną z lewej strony od głównego wejścia, a potem zacznij eliminować wrogów. Dwóch z nich jest opancerzonych, więc zalecane jest najpierw wybicie tych słabszych, a następnie skorzystanie z wyrzutni rakiet w celu eliminacji tych mocniejszych. Pamiętaj również o ciężkiej amunicji (bazując na samouczku, masz ją włożoną do drugiej broni), jak i granatach, które sporo wyrządzą wrogom wolno się poruszającym.

Po zabiciu Rosalio warto przeszukać tutejszą miejscówkę, bo w hangarze znajdziesz zejście w dół, za którym kryje się nowe wyposażenie. Po załatwieniu spraw w tym miejscu, opuść region, aby zakończyć zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper