Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: umiejętności postaci, gdzie podziały się talenty?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: umiejętności postaci, gdzie podziały się talenty?

Po rozegraniu kilku godzin w Far Cry 6 możesz zauważyć, że w grze Ubisoftu nie występuje levelovanie postaci, bo zastąpiono tym poziom regionu, co pozwala nam zrozumieć, czy warto udać się na dane terytorium w tym momencie, czy też odłożyć podróż w interesującą nas lokację na niedaleką przyszłość.

Wraz z usunięciem mechanika zdobywania punktów doświadczenia, nasz bohater nie zdobywa również punktów umiejętności, które w Far Cry 5 były znane jako talenty. Powodowały one, że mogliśmy zwiększyć obrażenia zadawane przez naszą postać, zwiększyć ilość miejsc w kaburze, otrzymać możliwość noszenia większej ilości amunicji itd.

W Far Cry 6 nie ma już talentów i nie zastąpiono ich niczym innym. Pchając fabułę do przodu będziemy stopniowo otrzymywać bonusy. Ma to pomóc bardziej poczuć rozwój protagonisty, który wraz z wykonywaniem kolejnych misji głównych będzie stawał się coraz to potężniejszym partyzantem. Jedyną opcją, w której możesz zwiększyć swoją sprawność w trakcie starć z wrogami, jest implementacja modyfikacja do wyposażenia Dani Rojasa za pomocą stołu warsztatowego.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper