Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców

Po uprowadzeniu kapitana Diaza wróć do kryjówki rebeliantów i ponownie pomów z Gilberto. Potem udaj się do miejscowej stacji radiowej, aby zebrać z rozgłośni plakaty. Gdy to zrobisz, udaj się na główną drogę znajdującą się na południe tegoż regionu.

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców

Jadąc od wschodu na zachód widoczną niżej drogą natkniesz się na trzy bilbordy z Benitez. W każdym z nich będziesz musiał wejść na platformę (np. poprzez dachy innych budowli), a następnie wejść w interakcję z plakatem manualnie w celu zniszczenia go. Gdy to zrobisz, odezwie się do Ciebie zleceniodawca z informacjami o wymianie. Jedź do znacznika w środku El Este.

Far Cry 6: Sztuczki zawodowców

Po dotarciu na miejsce obejrzyj scenkę. Dojdzie do wymiany więźniów, ale nawet, jeśli pierwszy nie otworzysz ognia, snajperzy zaczną strzelać w Felicię. Musisz więc dobyć broni i wyeliminować wrogich żołnierzy, po czym misja się zakończy. Pamiętaj, że jej nagrodą to dodatkowy przywódca w misjach rebelianckich.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper