Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skradzione ostrogi

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skradzione ostrogi

Po dotarciu do północnego regionu wyspy Yary, a dokładniej do osady rodziny Monteros, podejdź pod koguci ring. Na prawo od niego (blisko skrzynki, pod którą znajduje się pierwszy, dostępny w grze kogut), znajdziesz NPC-a, który zleci Ci zadanie poboczne.

Far Cry 6: Skradzione ostrogi

Udaj się do znacznika - wejście do bunkra znajduje się od północnej części mapy.

Far Cry 6: Skradzione ostrogi

Na miejscu idź cały czas przed siebie. Zbierz kartę Ramona, przejdź przez jego "laboratorium" w stronę schodów, a następnie zejdź w dół. Dotrzesz do jaskini, a na jej końcu do zmutowanego koguta, w którym kryją się ostrogi, o które prosił zleceniodawca. Zabij go i przejdź po jego ciele, aby je zdobyć.

Far Cry 6: Skradzione ostrogi

Gdy tylko to zrobisz, uciekaj tą samą drogą, którą przebyłeś, aby dotrzeć do tego miejsca. Nie walcz z atakującymi Cię ptaszyskami, ponieważ nie ma to sensu - ciągle będą przybywać nowe. Ucieknij z bunkra, a potem teleportuj się do obozu Montero, aby zakończyć tego niecodziennego questa.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper