Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Więzy krwi

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Więzy krwi

Po uwolnieniu więźniów z podziemnych tortur bratanka Castillo, córka Monteros zadzwoni do Ciebie z kolejnym zadaniem - tym razem dotyczącym naukowca, którego miałeś już okazję widzieć. Jedź do znacznika, aby rozpocząć misję. Po rozmowie zjedź tyrolką w dół.

Far Cry 6: Więzy krwi

Możesz tutaj bardzo szybko zabezpieczyć plac budowy. Trzymaj się lewej strony - dwóch pierwszych wrogów, snajperów, dojrzysz na rusztowaniach z prawej strony. Trzeci będzie nad Tobą, a czwarty wróg już na Twoim poziomie - gdy ich zabijesz, zbliżysz się do czołgu. Maszynista stoi po prawej stronie, a snajper na podniesieniu z lewej strony. Wybij ich wszystkich za pomocą karabinu uzbrojonego w tłumik.

Far Cry 6: Więzy krwi

Następnie wejdź na teren hangaru i pierwsze co zrób, to wyłącz alarm. Teraz możesz zabić trzech pozostałych wrogów wedle własnego uznania nie bojąc się, że będziesz musiał zmierzyć się również ze wsparciem. Gdy uporasz się ze wszystkimi, wejdź do laboratorium i obejrzyj scenkę, która zakończy misję i wątek z Espadą.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper