Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Prawo do imprezowania

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Prawo do imprezowania

Po zabiciu Benitez udaj się na farmę i porozmawiaj z dowódczynią rebeliantów. Po przyjęciu misji idź za Yeleną do wozu, aby dostać się do miejsca, w którym przebywa Jonron. Będąc na miejscu wskocz od razu na skutery wodne i udaj się na wyspę. Potem od razu pomów z Yeleną i idź za nią na wzgórze. Gdy dojdzie do grobu, zbierz marchewki.

Far Cry 6: Prawo do imprezowania

Znajdują się one w pobliżu klatek ze zwierzętami. Łącznie masz trzy grządki i po zaopatrzeniu się we wszystkie warzywa, wskaźnik ukończenia celu powinien przekroczyć 40%. Teraz udaj się na łowisko znajdujące się z lewej strony - jeśli go nie widzisz, popatrz na mapę.

Teraz musisz po prostu złowić parę ryb. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, odsyłam tutaj, gdzie wszystko jest dokładnie wytłumaczone. Istnieje również druga możliwość na zdobycie pożywienia - idź na południe wyspy i popatrz się na prawo. Powinieneś znaleźć tam dwa krokodyle znajdujące się w wodzie. Jeśli je zabijesz i zbierzesz z nich mięso, ukończysz cel dot. jedzenia.

Far Cry 6: Prawo do imprezowania

Teraz wróć do obozu i pomów z Jonron. Zaprowadzi Cię na skałę, z której musisz skoczyć do wody i znaleźć grill. Zanurz się i popatrz w kierunku zielonej i czerwonej flary. Między nimi jest szukany przez Ciebie przedmiot. Wróć na imprezę i rozpal go przy ognisku. Potem połóż na nim mięso, aby je usmażyć. Gdy to zrobisz, obejrzyj scenkę, a po niej wciśnij przycisk odpowiadający za odpalenie fajerwerków. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper