Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Wybrana broń

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Wybrana broń

Pomów z Yeleną, a potem udaj się do lokacji, w której McKay tworzy zabójczą broń. Będąc na miejscu pomów z partyzantami, a potem wciśnij przycisk odpowiadający za rozwalenie drzwi prowadzących do rafinerii.

Far Cry 6: Wybrana broń

W środku zabijaj wrogów i kieruj się w stronę piwnicy. Gdy się w niej znajdziesz odbij w prawo, aby zhakować terminal. Teraz musisz pozostać na chwilę w tym obrębie, aby Yelena zakończyła hakowanie. W międzyczasie zaatakuje Cię dwóch żołnierzy, których musisz zabić.

Po tym naciśnij na panel kontrolny znajdujący się na prawo od komputera. To sprawi, że zostaniesz zamknięty w sterowni - tak naprawdę nic nie możesz tutaj zrobić i dopiero po kilkunastu sekundach uratuje Cię mamuśka szczęściara, która rozwali ścianę z prawej strony.

Far Cry 6: Wybrana broń

Gdy to zrobi, zacznij uciekać przez fabrykę. Odbij w lewo gdy spotkasz gruz, a potem biegnij po schodach przeskakując na drugą platformę i wydostając się z rafinerii. Aby ukończyć misję, musisz oddalić się od niej na minimum kilkadziesiąt metrów.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper