Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Relikwia Triady Idy to pierwszy z trzech dostępnych skarbów, które są potrzebne do ukończenia aktywności w jaskini odkrytej na pierwszym regionie. Mowa tutaj o misji, którą opisałem w tym miejscu. Dostań się do znacznika i przeczytaj notatkę.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Po zapoznaniu się z tekstem skorzystaj z kotwiczki i wdrap się do góry. Potem skorzystaj z pnączy, aby wdrapywać się coraz to wyżej - droga jest schematyczna, więc powinieneś po chwili dostać się do jaskini. Zjedziesz do niej w dół korzystając z liny z hakiem.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Potem dostaniesz się do obszaru, w którym znajdują się tyrolki. Korzystaj z nich, aby przejść dalej. W pierwszej lokacji będzie to bardzo proste, sytuacja może skomplikować się dopiero w tym drugim, do którego wpadniesz po wejściu po pomarańczowych skałach na górę.

Postaraj się spaść w dół i iść w lewo. Cofnij się do tyłu (na podwyższenie) i podskocz, aby skorzystać z tyrolki, która pomoże dostać Ci się na skałkę, na którą nie możesz się osobiście wdrapać. Potem kieruj się po strzałkach - rozwal deski, wespnij się, skorzystaj z tyrolki i potem z kotwiczki.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Dostaniesz się na miejsce, w którym dosięgniesz wzrokiem kolejne deski. Strzel w nie i korzystając z tyrolki, dostań się do kolejnego miejsca. Przejdź przez fioletowe ognisko i wskocz na kolejną tyrolkę, w międzyczasie przeskakując na tą poniżej - ona zaprowadzi Cię do następnego celu skarbu. Potem idź dalej, skorzystaj z drabiny i wskocz do wody w ostatniej lokacji. Cofnij się do tyrolki, przy której jest strzałka, a potem dostań się do trzeciego fioletowego ogniska.

Far Cry 6: Skarb - Relikwia Triady Idy

Będąc przy nim wdrap się po wystających skałach, co doprowadzi Cię do skarbu. Zbierz go i opuść jaskinię korzystając z szybkiej podróży do miejsca, które Cię interesuje.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper