Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Jaskinia Oluwa - Błogosławieństwo Triady

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Jaskinia Oluwa - Błogosławieństwo Triady

Pierwsze zadanie opcjonalne znajdziesz już w regionie Quito. Aby je odblokować, wystarczy, że udasz się do widocznego niżej znacznika, który może pojawić się na Twojej mapie już wcześniej - w zależności od tego, czy któryś z NPC-ów powiedział Ci o tym interesującym miejscu.

Far Cry 6: Jaskinia Oluwa - Błogosławieństwo Triady

Ustaw znacznik na tymże miejscu i dostań się do południowo-wschodniego wejścia oznaczonego niebieską wstążką, którą jest obwiązany kamień. Wespnij się na pierwszą skałę i popatrz w górę - powinieneś zauważyć miejsce, w którym zarzucisz kotwiczkę i dostaniesz się na szczyt. Potem podbiegnij do góry i popatrz w prawo - skocz w przepaść i otwórz swój spadochron, aby bezpiecznie wylądować.

Na miejscu trafisz do jaskini, która jest bardzo słabo oświetlona. Po chwili Twój bohater załączy latarkę - musisz iść cały czas przed siebie, wdrapując się w międzyczasie na coraz to wyższe głazy. Na końcu lokacji znajdziesz dziwny szyfr, a także dwie skrzynki, za którymi kryją się interesujące przedmioty. Po zbadaniu znaków wyrytych na ziemi dowiesz się, że musisz znaleźć trzy relikwie i zwrócić je do miejsca, w którym teraz przebywasz.

Far Cry 6: Jaskinia Oluwa - Błogosławieństwo Triady

Far Cry 6: Gdzie znaleźć relikwie triady?

Zgodnie z tym, co zostało opisane wyżej, relikwii jest łącznie trzy - po jednej na każdym regionie. Po przybliżeniu mapy można zauważyć fioletowy diament, który mówi nam, że to właśnie tam jest ukryty szukany przez nas przedmiot. W zakładce "wyprawy po skarby" szczegółowo opisaliśmy, jak przejść przez każdą lokację.

Far Cry 6: Jaskinia Oluwa - Błogosławieństwo Triady

Po zdobyciu wszystkich wróć do jaskini i połóż je w wyznaczonych miejscach. Otworzy Ci się przejście do kolejnego drzewa, pod którym znajduje się skrzynia z legendarną bronią. W międzyczasie zaatakuje Cię Oluso, którego łatwo zabijesz aktywując nową, specjalną zdolność Daniego dzięki zdobytemu supremo. Po tym misja dobiegnie końca, a Ty zdobędziesz nowego towarzysza.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper