Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Równowaga finansowa

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Równowaga finansowa

Po odbiciu obozu Maximas będziesz mógł pomówić z Paolo. Wyśle Cię on do kościoła na południowym wschodzie, więc udaj się do znacznika, aby pchnąć misję. Po wejściu do kościoła odpali się długi filmik przerywnikowy, który zostanie zwieńczony rozmową telefoniczną między Danim a Bembe. Teraz musisz udać się na zachód, do hotelu, w którym przebywają dwaj rosyjscy agenci.

Far Cry 6: Równowaga finansowa

Na miejscu wejdź frontowym wejściem i pozbądź się żołnierzy okopujących Rosjanina. Potem, po wyczyszczeniu lokacji, pomów z nim, aby dowiedzieć się, gdzie znajduje się klucz księdza. Przejdź do basenu i zbadaj podświetlone ciało po lewej stronie, aby zebrać rzeczony przedmiot.

Far Cry 6: Równowaga finansowa

Teraz, po rozmowie z Bembe przez telefon, możesz udać się do kolejnej lokacji - hotelu. Na miejscu spotkasz oczywiście wojsko, które będzie stawiało opór. Zabij każdego żołnierza, a potem, patrząc w prawo od głównego wejścia, wejdź do większego niż reszta budynków, aby zebrać leżący na stole klucz.

Dzięki temu możesz dostać się do zatopionego miejsca, do którego dostaniesz się tylnymi drzwiami, które otworzysz za pomocą przed chwilą zdobytego klucza. Otwórz sejf, aby zdobyć czarną książeczkę, a Dani Rojas automatycznie przedzwoni do Bembe. Spotkaj się z nim, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper