Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Ogień i furia

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Ogień i furia

Kolejne zadanie w Far Cry 6 skupia się na współpracy z przyjacielem Clary i sabotażu plantacji Viviro Nueve. Porozmawiaj ze zleceniodawcą i udaj się do znacznika - po rozmowie z sojusznikiem, ubierz na siebie hełm oraz specjalne rękawice, które sprawiają, że Dani Rojas nie będzie przyjmował obrażeń od ognia. Potem podążaj za kolegą i gdy znajdziesz się na terenie wroga, wyciągnij miotacz ognia.

Far Cry 6: Ogień i furia

Nie ma sensu działać tutaj po cichu. Zacznij zabijać wrogów pamiętając jednocześnie o tym, że możesz użyć swojej nowej broni - wyrzutni rakiet. Im więcej działań partyzanckich będziesz wykonywał, tym szybciej będzie się ona ładować. Pamiętaj, aby zabijać wrogów zwykłym pistoletem, a palić czerwony tytoń za pomocą nowej giwery.

Uwaga! Mimo tego, iż w regionie plantacji znajdziesz sporo dodatkowego paliwa, tak nie warto zużywać go za wiele na każde, jedno pole. Gdy podpalisz każdą z grządek, będą one podpalać kolejne, które znajdują się wraz z nimi na jednym polu. Twoim celem jest więc podpalenie minimum kilku tytoni na jednym polu (a tych jest łącznie kilka).

Far Cry 6: Ogień i furia

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zwiedzając plantację rozwalić także ogromne, żółte zbiorniki (takie, jak na powyższym zdjęciu) chociażby za pomocą granatu czy koktajlu mołotowa. Gdy sabotaż zostanie ukończony w mniej więcej 90%, w tymże obszarze pojawią się także dwie ciężarówki z dostawą narkotyku produkowanego przez oddziały Castillo. Musisz je zniszczyć i zalecam, aby to właśnie na nie zostawić pociski w wyrzutni rakiet.

Gdy sabotaż zostanie zakończony, możesz wrócić do Julio i porozmawiać z nim, co zakończy to świetne zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper