Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Prosta piłka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Prosta piłka

W misji od Jonron będziesz musiał napaść na konwój podróżujący po południowej części regionu El Este. Możesz zrobić to bardzo szybko, interesując się jedynie czwartym, poruszającym się po mapie znacznikiem (to konwój, który musisz zaatakować finalnie) albo zwerbować najpierw farmerów, a dopiero potem zainteresować się dodatkowym zaopatrzeniem admirał Benitez.

Far Cry 6: Prosta piłka

Decydując się na tę drugą opcję otrzymasz wsparcie w trakcie walki. Warto więc dostać się na trzy farmy położone bardziej na północ od głównej drogi, po której jeździ konwój (w każdej z nich musisz znaleźć jednego farmera, który wyrazi gotowość do walki), a dopiero potem dostać się do dynamicznie zmieniającego swoje położenie znacznika.

Far Cry 6: Prosta piłka

Warto wyprzedzić konwój i poczekać, aż dotrze do Twojego miejsca. Twoim celem jest zabicie kierowcy konwoju (nie możesz zniszczyć ciężarówki, bo inaczej misja się zbuguje!), a dopiero potem uporanie się z czołgiem i innymi pojazdami opancerzonymi. Przyda się do tego supremo z wyrzutnią rakiet, a także wcześniej zwerbowani partyzanci, którzy posiadają RPG oraz moździerz.

Dopiero, gdy poślesz wszystkich w piach, misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper