Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Po spotkaniu z asystentem El Doctora udaj się do znacznika ostatniej misji w tym rozdziale, aby zakończyć ten etap przygody z przytupem. Po rozmowie z Paolo wejdź na zakazany obszar - najlepiej zrobić to z prawej strony, niszcząc deski przy siatce.

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Dzięki temu dostaniesz się do jednej ze spokojniejszych alejek w lokacji. Trzymaj się cały czas płotu z prawej strony, a gdy znajdziesz drabinę na dach jednego z budynków, skorzystaj z niej, aby mieć dobry widok na pozostałych wrogów.

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Skieruj wzrok przede wszystkim przed siebie, bo musisz dostać się do budynku nr. 12 znajdującego się na prawo od budynku nr. 13. Skorzystaj z otwartych drzwi, a potem schodów prowadzących na dach. Potem znajdziesz się na szczycie budynku 13, a aby dostać się do jego wnętrza, rozwal kłódkę przy drzwiach i zejdź na dół. Gdy będziesz na trzecim piętrze, będziesz mógł przyjrzeć się eksperymentom doktora.

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Idź cały czas przed siebie, otwierając kolejne drzwi. W pewnym momencie znajdziesz się w zamkniętym pomieszczeniu, za którym znajduje się główny wróg w Valle de Oro. Pomów z nim - w trakcie konwersacji zostaniesz zatruty, a aby uciec z pomieszczenia, rozwal klatkę znajdującą się na ziemi. Wpadniesz dzięki temu do szybu, z którego wyjdziesz skręcając dwukrotnie w lewo na pierwszych rozwidleniach.

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Potem, lecząc się co około minutę, zejdź na parter, aby doścignąć doktora. Przy powieszonych ciałach będziesz musiał zmierzyć się z wizjami, ale przy wyjściu z lokacji znajdziesz prawdziwego wroga. Zabicie go jest bardzo proste, więc nie będziesz miał tutaj jakichkolwiek problemów.

Far Cry 6: Angel de la Muerte

Potem wydostań się na zewnątrz i oczyść lądowisko dla Juana - pamiętaj o zniszczeniu baterii przeciwlotniczej, aby sojusznik mógł wylądować swoim helikopterem. To zakończy misję i zwerbuje Maximas Matanzas do załogi.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper