Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: tryb broni, jak zmienić?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: tryb broni, jak zmienić?

W Far Cry 6 znajdziemy wiele typów broni, a niektóre z nich mają swoje własne tryby, dzięki którym możesz dostosować wyposażenie pod swój styl rozgrywki.

Far Cry 6: tryb broni, jak zmienić?

Wystarczy, że przejdziesz do menu wyboru broni i najedziesz na interesującą Cię broń. Jeśli posiada ona kilka dostępnych trybów, zmienisz je klikając na padzie od PlayStation "kwadrat". Najczęściej będziesz miał do wyboru: tryb automatyczny (ciągłe strzelanie), tryb serii (wystrzeliwanie trzech nabojów w krótkich odstępach), tryb pojedynczy (wystrzeliwanie jednego naboju).

Tryb broni możesz zmieniać, kiedy tylko zapragniesz. Jest to dobra opcja szczególnie w karabinach pół-automatycznych, które dobrze sprawują się na średnich, jak i dalekich dystansach. Jeśli wróg będzie bardzo oddalony, lepiej sprawdzi się tryb pojedynczy, a jeśli będzie bliżej - tryb serii.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper