Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: La Noche De La Muerte

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6 Prolog: La Noche De La Muerte

Po obejrzeniu scenki wprowadzającej, w której wybierzesz płeć głównego bohatera, podążaj za Litą do schodów prowadzących w dół (nie czekaj zbyt długo, bo w takim przypadku na dach wparują żołnierze Antona i Cię zabiją), a potem schowaj się za blachami i poczekaj, aż wrogowie pukający do drzwi także zejdą w dół i odbiją w lewo. Ty idź w prawo i wejdź do alejki, w której wróg zabije zwykłego cywila.

Far Cry 6: La Noche De La Muerte

Po chwili powinien on biec w lewo, więc gdy zniknie, rusz przed siebie. Na głównej ulicy schowaj się w alejce po prawej stronie, a gdy czołg odjedzie, biegnij do znacznika, który zaprowadzi Cię do kanałów. Tam z kolei idź cały czas przed siebie - masz tutaj tylko jedną drogę. Po wydostaniu się z nich wejdź na klatkę schodową i wejdź po rusztowaniu do góry. Potem skorzystaj z tyrolki - kawałek dalej wpadniesz do mieszkania nieznajomej Ci kobiety. Odbij w lewo i przejdź dalej.

Far Cry 6: La Noche De La Muerte

Po chwili znajdziesz się po drugiej stronie dachu - pamiętaj, aby kucnąć, bo po prawej stronie będzie szukał Cię żołnierz Antona Castillo. Podejdź pod Litę i kieruj się calutki czas do znacznika. Będąc na głównym placu, biegnij przed siebie, w stronę łódki. To zakończy misję wprowadzającą.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper