Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów

Po dostarczeniu leków do obozu El Tigre pomów z nim ponownie. Następnie dostań się do oznaczonego obiektu i zabij znajdujących się tam wrogów.

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów

Będąc blisko wejścia warto trzymać się cały czas lewej strony. Po chwili wejdziesz do namiotu, który służy jako centrum dowodzenia - zbierz kartę dostępu oraz wyłącz zasilanie, aby uszkodzić wszystkie alarmy i kamery w tejże miejscówce. Potem idź do przodu aż dojdziesz do miejsc, w których przetrzymywani są zakładnicy.

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów

Przy ostatniej klatce z lewej strony wyciągnij telefon i wykonaj zdjęcie. Potem dostań się w kierunku rzeki i otwórz zaporę, aby dowiedzieć się, co jest pod spodem. Ponownie wyciągnij swój aparat i cyknij fotkę leżącym na sobie ciałom. Po tym skieruj się w stronę frontowej bramy.

Twoim celem jest dostanie się do ostatniego miejsca w tejże miejscówce - jest ono ogrodzone siatką, więc znajdź dziurę i przejdź do środka korzystając z zebranej karty dostępu w namiocie stanowiącym punkt ochronny. Przejdź przez laboratorium i wejdź po schodach do góry - przez szybę wykonaj ostatnie zdjęcie i opuść kompleks.

Far Cry 6: Obraz wart tysiąca słów

Wróć do obozu, aby pomówić z Lorenzo. Po tym misja dobiegnie końca.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper