Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Operacje specjalne - informacje

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Operacje specjalne - informacje

Operacje specjalne w Far Cry 6, jak sama nazwa wskazuje, to zmuszające do myślenia zadania, w których musisz zrealizować poszczególne, kreatywne cele. W tym rodzaju aktywności przenosisz się na całkowicie inny region, którego nie możesz odwiedzić swobodnie eksplorując Yarę.

Far Cry 6: Operacje specjalne - informacje

Z operacjami specjalnymi będziesz mógł zapoznać się po dotarciu do osady Monteros w północnej części mapy. To tam spotkasz Lolę, która zapozna Cię z tym trybem i zaprosi do pierwszych wyzwań. Warto zaznaczyć, że możesz wykonać je w pojedynkę, ale nie jest to najlepsza decyzja, ponieważ sporą rolę w tego typu misjach odgrywa współpraca z innymi znajomymi.

Dlatego też Ubisoft zadbał o specjalne sesje, do których możesz zaprosić znajomych lub stworzyć/dołączyć do trwającej już rozgrywki z innymi graczami. Przykładowo, na pierwszej misji wchodzącej w skład operacji specjalnych będziesz musiał najpierw znaleźć (bez pomocy mini-mapy), a następnie przetransportować niestandardowy ładunek - wykonanie misji w pojedynkę jest ciężkie, więc przyda się ktoś, kto mógłby osłaniać Twoje plecy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper