Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Pierwsza miłość

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Pierwsza miłość

Po zaprzyjaźnieniu się z legendami z obozu El Tigre, możesz pomówić z Lorenzo, który zleci Ci misję poboczną. Jest ona niestandardowa, ponieważ będziesz musiał dostarczyć pewien list do jej ukochanej, która zabunkrowała się, tworząc pole minowe.

Far Cry 6: Pierwsza miłość

Musisz uważać przede wszystkim na pułapki z liną, które możesz rozbroić zbliżając się pod jedne z dwóch ich zakończeń. Ponadto, nie podchodź także pod otwarte paszcze krokodyli, ponieważ w ich środku znajdują się pikające bomby. Najlepiej będzie wejść do ośrodka od południowej strony i zabić dwa krokodyle w wodzie (zauważysz na pewno wbity znak informujący o zagrożeniu pływającym w jeziorze), a następnie przedostać się na małą wysepkę.

Far Cry 6: Pierwsza miłość

Z tego miejsca przejdź przez malutki mościk, wcześniej niszcząc pułapkę, a potem przejdź na tyły domów. Tam też znajdziesz wejście do podziemi oraz drabinę prowadzącą do wnętrza chałupy. Po dostaniu się na górę i obejrzeniu krótkiej sceny, ponownie wyjdź na dach i skorzystaj z tyrolki, aby biec za kobietą. Potem będziesz mógł z nią pomówić, co zakończy tę szaloną misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper