Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Interwencja

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Interwencja

Po niemiłym spotkaniu z doktorem pomów z Paolo, którego udało Ci się uratować w poprzednim zadaniu. Dzięki jego obserwacjom dowiesz się, że Bicho ruszył za Bembe, więc musisz odnaleźć swojego kompana i udzielić mu ewentualnej pomocy.

Far Cry 6: Interwencja

W tym przypadku rusz do domu Bicho i wejdź do środka. W jego pokoju znajdziesz interesującą notatkę, a druga znajduje się za budynkiem - przy warsztacie. Gdy je przeczytasz porozmawiaj ze znajomym przez telefon i rusz do kolejnego celu.

Far Cry 6: Interwencja

W pierwszej kolejności udaj się na rodeo znajdujące się na południowo-zachodnim regionie od domku Bicho. Zabij znajdujące się tam trzy byki, a potem przeczytaj notatkę leżącą przy jednym z zabitych żołnierzy. Z kolei przy kolejnej lokacji podejdź pod magazyn, przy którym przetrzymywani są dwaj doktorzy.

Wejdź na piętro po schodach i porozmawiaj z jednym z nich - jest on ukryty między półkami. Powie Ci, gdzie znajduje się willa Bembe, więc udaj się do niej.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper