Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Na miękko

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Na miękko

Zadanie pojawi się w dzienniku, gdy zwrócisz Elvisowi ostrogę. Mężczyzna po pewnym czasie poprosi Cię w obozie rodziny Montero o kolejną przysługę, w której będziesz musiał się udać na farmę pełną agresywnie nastawionych kogutów.

Far Cry 6: Na miękko

Na miejscu wejdź do jednego z budynków i zabierz jedno jajo. Resztę musisz zniszczyć na jakikolwiek sposób - możesz w nie strzelać, uderzać z maczety, a nawet i podpalać swoim miotaczem ognia. Ważne jest, aby żadne nie pominąć, ponieważ musisz rozwalić aż 49 jaj!

Znajdują się one nie tylko w specjalnych grzędach, ale także we wnętrzach budynków, pod kurnikami, a także przy polach uprawnych. Jeśli będziesz zwiedzał każdą miejscówkę po kolei (np. od lewej do góry, a następnie od prawej w dół), nie pominiesz z pewnością żadnego jaja.

Far Cry 6: Na miękko

Pamiętaj, że w trakcie szukania i rozwalania jaj będą atakować Cię wściekłe koguty - spawnią się przede wszystkim wtedy, gdy rozwalisz ich gniazdo.

Po wszystkim odejdź od oznaczonego na mapie terenu, pomów z Elvisem i wróć do obozu, aby zakończyć misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper