Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: fabuła i główny bohater

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: fabuła i główny bohater

Far Cry 6 zaprowadza graczy do "tropikalnego raju zamrożonego w czasie". W Yarze, czyli fikcyjnym państwie inspirowanym Kubą, żelazną ręką rządzi dyktator Anton Castillo (wciela się w niego Giancarlo Esposito, gwiazdor znany chociażby z Breaking Bad). Próbuje on odbudować swój kraj i jednocześnie wychować na dobrego władcę swojego 13-letniego syna - Diego.

My wcielamy się w Daniego Rojasa, bohatera lub bohaterkę, który/a przygląda się rządom Castillo i w pewnym momencie postanawia dołączyć do tutejszego ruchu oporu próbującego obalić obecnego władcę. Na ulicach stolicy Yary - Esperanzy - wybuchają krwawe zamieszki, w których pierwsze skrzypce odgrywają partyzanci i żołnierze podlegający Antonowi.

Większość historii skupi się na przedstawieniu historii, w której będziemy stopniowo osłabiać wpływy władcy Yary. Krok po kroku protagonista Far Cry 6 będzie się do niego zbliżał, aż w pewnym momencie przyjdzie idealny moment na wymierzenie sprawiedliwości.

Warto w tym miejscu nadmienić, że szósta, główna odsłona serii Ubisoftu będzie miała kilka zakończeń.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper