Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Rób lub giń

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Rób lub giń

Po zapoznaniu się z podstawowym craftingiem przyjmij kolejną misję od Juana i udaj się do pierwszego punktu kontrolnego w grze. Skorzystaj z wierzchowca, którego znajdziesz kierując się w stronę celu. Stań przed wrogim punktem i powoli zabijaj oponentów. Możesz teraz skorzystać z tłumika w karabinie wyborowym, co zapewni Ci ciche działanie.

Far Cry 6: Rób lub giń

Po pozbyciu się wszystkich oponentów podejdź pod stanowisko z ciężką bronią (na prawo od głównego wjazdu) i wyceluj nią w bilbord po Twojej prawej stronie. Oddaj strzał, który zniszczy malowidło i sprawi, że punkt kontrolny trafi pod wodzę rebeliantów. Teraz możesz udać się do kolejnego znacznika, który zaprowadzi Cię do wspomnianej przez Juana zwiadowczyni. Kobieta poprowadzi Cię pod wieżę wartowniczą, w międzyczasie zapoznając z mechaniką przekupstwa.

Far Cry 6: Rób lub giń

Będąc na samej górze, wyciągnij swój telefon i oznacz sobie wrogów. Potem skorzystaj ze skakania ze spadochronu i jeśli chcesz działać po cichu, kieruj się w stronę portu z prawej strony. Zabij tam stacjonującego wroga i wpłyń do wnętrza wartowni korzystając z przejścia pod jaskinią. Będąc na powierzchni udaj się na górę, a gdy znajdziesz się na placu, zabij wroga grzebiącego przy stole warsztatowym.

Far Cry 6: Rób lub giń

Teraz wyłącz alarm za pomocą gniazdka świecącego na zielono - to wyłączy alarm i pozwoli Ci potem dostać się do zbrojowni, w której przetrzymywany jest uran. Aby zdobyć klucz wykonaj jedną z dwóch opcji - albo zabij kapitana robiąc szum, albo dostań się do biurka dowódcy, do których drzwi znajdują się na wprost ze schodami na lewo od panelu z alarmem. Uważaj jednak na pozostałych przeciwników - jeden z nich znajdzie się także w biurze, więc szybko zabij go za pomocą R3 (maczety).

Po zebraniu uranu (w zbrojowni leży także dużo minerałów, więc przed opuszczeniem lokacji warto je włożyć do ekwipunku) wszystkim wróć do obozu Clary za pomocą szybkiej podróży, aby otrzymać nowe wyposażenie i zakończyć tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper