Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Podżegaczka

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Podżegaczka

Po przeprowadzeniu koncertu na dachu wilii Marii, wrócisz do obozu i będziesz mógł ponownie pomówić z Talią. Gdy to zrobisz, udaj się na główną drogę.

Far Cry 6: Podżegaczka

Z racji tego, iż musisz niszczyć bilbordy z wizerunkiem pani minister kultury, warto oznaczyć sobie cel i jechać pojazdem przez region Noventarmas. Gdy tylko zobaczysz rzeczone malowidło, zniszcz je korzystając z jakiejkolwiek broni albo wjedź w nie jakimkolwiek pojazdem. Stopniowo Twój pasek celu zacznie się zapełniać.

Far Cry 6: Podżegaczka

Koniec końców powinieneś dotrzeć do destylarni rumu. Twoim zadaniem jest niszczenie czerwonych, kwadratowych pudełek, a także pojemników, w których przetrzymywany jest alkohol. Dwa z nich są wewnątrz pomieszczenia - dostaniesz się do niego po rurach, do których prowadzą schody umieszczone na środku lokacji.

Far Cry 6: Podżegaczka

Potem przedzwoni do Ciebie Talia i poprosi o jeszcze jeden cios wymierzony ku rodzinie Castillo. Musisz zniszczyć pomnik Antona znajdujący się przed wjazdem do Esperanzy, stolicy Yary. Możesz zrobić to za pomocą swojego własnego wyposażenia, albo skorzystać z opuszczonego czołgu widocznego po prawej stronie od południowego wjazdu do stolicy.

Far Cry 6: Podżegaczka

Wsiądź na miejsce kierowcy, a potem namierz działkiem pomnik i wystrzel pocisk wciskając przycisk X. Następnie opuść bardzo szybko to miejsce, ponieważ zaczną zbierać się tutaj dobrze opancerzeni wrogowie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper