Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Wyrok śmierci

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Wyrok śmierci

Po odzyskaniu maczety ojca dla Alejandro, pomów ze wściekłą Espadą, która poprosi Cię o wyeliminowanie trzech poruczników mających spory wpływ na śmierć Carlosa. Udaj się do hotelu znajdującego się w pobliżu miasta Verdera.

Far Cry 6: Wyrok śmierci

Po dotarciu do celu możesz wejść od strefy basenowej. Zabij tamtejszych trzech wrogów a potem skręć w alejkę z prawej strony. Potem ponownie odbij w prawo, aby wejść do hotelu i udać się na drugie piętro, gdzie znajduje się pierwszy z trzech poruczników (za drzwiami ze specjalny oznaczeniem). Gdy go zabijesz dowiesz się, że dwóch pozostałych nie ma. Aby poznać ich miejsce przebywania, wróć na pierwsze piętro i wejdź do pokoju na prawo od głównego wejścia - tam znajdziesz siodło mówiące, że drugi kompan Jose jest na swoim ranczu.

Far Cry 6: Wyrok śmierci

Druga notatka zdradzająca położenie ostatniego porucznika znajduje się na parterze - w pokoju na prawo od głównego wejścia. Przeczytaj ją, aby dowiedzieć się, że wróg przesiaduje w swoim ulubiony spa. Z racji tego, iż miejsce do wypoczynku jest bardzo blisko, możesz najpierw zabić kobietę w spa, a dopiero potem udać się na ranczo. W obu przypadkach wystarczy, że wyeliminujesz porucznika i uciekniesz z miejsca zdarzenia.

Jeśli jednak zabicie oznaczonego wroga zajmie Ci zbyt dużo czasu, będziesz zmuszony zmagać się z helikopterem, który będzie Cię ostrzeliwał z powietrza. Ważne jest więc dostanie się do wysoko położonego punktu i zabicie porucznika jednym strzałem.

Po wszystkim misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper