Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Po spotkaniu z Clarą w szkole musisz pochodzić po Esperanzie. W pewnym momencie odezwie się do Ciebie Juan, który poprosi o przybycie na zachód od serca Yary - Clara właśnie zaraz rozpocznie negocjacje z Castillo, więc musisz jej jak najszybciej pomóc.

Podczas konwersacji z Juanem dowiesz się, że wszystko się posypało. Dani przebierze się za żołnierza Castillo i wspólnie ze swoim kompanem, uda się na prywatną wyspę wroga.

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Idź wzdłuż ścieżki, korzystając z kotwiczki. Po dotarciu do urwiska, popatrz w górę z prawej strony, aby skorzystać z kotwiczki. Potem zejdź ze skał i skorzystaj z tyrolki, aby dostać się w pobliże garażów. Miń jednego z wrogów i wejdź na wzgórze w kierunku domku, w którym znajduje się klucz.

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Zbierz go z biurka i udaj się do posiadłości Castillo. Po dostaniu się na nowy teren Twój mundur będzie już bezużyteczny, więc wyciągnij broń z tłumikiem i zacznij po cichu eliminować wrogów. Warto skorzystać z drogi po lewej stronie - zabij dwóch wrogów przy frontowych drzwiach (a także jednego siedzącego na dachu budynku), a potem wejdź do środka.

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Przez szyby w drzwiach zabij jednego wroga na placu, a potem podejdź pod podwójne drzwi przed Tobą, aby zrobić to samo z kolejnym snajperem. Gdy skręcisz w lewo znajdziesz następnego przeciwnika, którego zabijesz przez drzwi. Przejdź przez nie schodami do góry - będąc na balkonie, przejdź do wskazanych drzwi, co uruchomi długą scenkę.

Far Cry 6: Jaskinia lwa

Po niej będziesz musiał zabijać pozostałych wrogów. Gdy uporasz się ze wszystkimi, spotkaj się z Juanem na dziedzińcu. To zakończy przedostatnią misję w Far Cry 6.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper