Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: czas rozgrywki, ile zajmuje ukończenie gry?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: czas rozgrywki, ile zajmuje ukończenie gry?

Far Cry 6 ma być najdłuższą odsłoną serii, a co za tym idzie, jego ukończenie w krótkim czasie jest wręcz niemożliwe. Gra oferuje na tyle długą fabułę i na tyle sporo zawartości opcjonalnej, że z szóstą odsłoną kultowej marki od Ubisoftu spędzicie dziesiątki, jak nie setki godzin:

  • Ukończenie samej fabuły głównej, bez wykonywania misji opcjonalnych i aktywności pobocznych to mniej więcej 20 godzin zabawy.
  • Ukończenie wątku głównego i zainteresowanie się misjami pobocznymi, to mniej więcej 30-35 godzin zabawy.
  • Ukończenie wątku głównego, misji pobocznych i oznaczonych na mapie aktywności dodatkowych, takich jak przejmowanie punktów kontrolnych czy branie udziału w wyścigach, to około 40-45 godzin zabawy.
  • Wymaksowanie gry, czyli ukończenie wszystkich rzeczy na mapie (w tym zdobycie ukrytych skrzyni itd.), to minimum 70 godzin zabawy. Najwięksi fani eksploracji mogą spędzić tutaj nawet 100 godzin, świetnie się przy tym bawiąc.

Jak sami widzicie, Far Cry 6 jest naprawdę ogromny, bo wymaksowanie poprzednich części marki nie zajmowało aż tyle czasu.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper