Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Wszystko do stracenia

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Wszystko do stracenia

Po wjechaniu do drugiego regionu El Este przez radio odezwie się do Ciebie pewna kobieta prosząca o pomoc. Podjedź pod umieszczony na północy znacznik, aby dowiedzieć się, o co dokładnie chodzi.

Far Cry 6: Wszystko do stracenia

Twoim celem będzie udzielenie pomocy czterem farmerom z różnych gospodarstw. W punkcie wysuniętym najbardziej na zachód zniszcz widoczne na powyższym obrazku palety, a potem zakręć wodę, aby odsłonić punkt (na który wskoczysz) przed generatorem. Dzięki temu bez problemu wyciągniesz kabel. Potem warto skorzystać z łódki i dostać się na południe w ten sposób.

Far Cry 6: Koguty, gdzie je znaleźć?

W farmie na lewo od rzeki musisz otworzyć szopę kluczem ze stołu z domku i zebrać tamtejszego koguta. W kolejnym gospodarstwie po drodze nie możesz nic zrobić - na widok zabitych ciał protagonista skontaktuje się ze zleceniodawczynią i ją o tym poinformuje. Z kolei na ostatniej farmie musisz uratować, a potem pomówić z rolnikiem. Następnie misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper