Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: przekupywanie agentów Castillo, jakie korzyści?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: przekupywanie agentów Castillo, jakie korzyści?

Nową mechaniką w serii Far Cry 6 jest możliwość przekupywania wrogich żołnierzy. To agenci Castillo działający na dwóch frontach, którzy nie mają zamiaru ginąć za szalonego dyktatora.

Far Cry 6: przekupywanie agentów Castillo, jakie korzyści?

Znajdziesz ich w wielu miejscach na Yarze, choć najczęściej przed punktami kontrolnymi czy innymi tego typu rejonami będącymi pod władzą wrogich wojsk. Gdy tylko zobaczysz żołnierza ubranego w biało-czerwoną koszulę/pancerz podczas swobodnej eksploracji, schowaj broń i porozmawiaj z nim. Za naprawdę drobną opłatą podwójni agenci mogą zdradzić Ci wiele interesujących informacji.

Mowa tutaj o składach FND, czyli skrzynkach, z których wypadają surowce potrzebne do tworzenia i implementowania modyfikacji z serii "zrób to sam". Po rozmowie z żołnierzem Castillo zostaną one oznaczone na mapie permanentnie, więc możesz zebrać je wtedy, kiedy tylko zapragniesz.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper