Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Ryk lwa

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Ryk lwa

Po imprezie na wyspie La Moral udaj się do hotelu, w którym przebywa Yelena. Wasza rozmowa zostanie przerwana przez atak wojsk Castillo, więc odeprzyj atak.

Far Cry 6: Ryk lwa

W pierwszej kolejności musisz zabić tych z frontowej bramy. Możesz skorzystać z działka, a gdy pojawi się czołg, użyj supremo lub wyrzutni rakiet, aby go zniszczyć. Potem, wciąż trzymając się dachu budynku, podejdź pod kolejne działko z prawej strony, które ma dobry widok na wodospad.

Gdy pozbędziesz się wrogów z wodospadu, reszta będzie przychodzić ze wschodniej strony i wdzierać się do środka hotelu. Musisz ich za wszelką cenę powstrzymać.

Far Cry 6: Ryk lwa

Finałowym etapem walki będzie obrona przed trzema śmigłowcami. Aby sobie z nimi szybko poradzić najlepiej użyć na jednego z nich supremo, a potem wejść na dach głównego budynku (najlepiej tą samą drogą, którą przebyłeś, aby rozpocząć misję) i chwycić za specjalne działko wypluwający bomby wybuchowe. Po dwóch celnych trafieniach zniszczysz pojazdy powietrzne wroga.

Po tym obejrzyj krótką, lecz brutalną scenę i zacznij uciekać z Yeleną. Jest to prosta sekwencja, ponieważ musisz jedynie skorzystać z tyrolki i odbiec od hotelu. Po tym załączy się kolejny filmik przerywnikowy, który zakończy zadanie.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper