Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Koniec dziobania

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Koniec dziobania

Po ukończeniu poprzedniej misji zakończonej na wieży ciśnień dostań się tyrolką do właściciela wściekłego koguta i pomów z nim ponownie. Po przyjęciu jej do dziennika biegnij za Chicharronem po ulicach regionu El Este. Towarzysz może w międzyczasie gdzieś się zatrzymać, a Dani Rojas zawsze to skomentuje.

Far Cry 6: Koniec dziobania

Koniec końców przedostaniesz się do archiwów wrogiego wojska. Będziesz musiał tam eliminować wrogów, a także niszczyć dokumenty przyczepione do regałów. Ten drugi cel jest opcjonalny, ale jeśli tego nie zrobisz i będziesz liczył w tej kwestii tylko na swojego koguta, będziesz długo czekał aż uda mu się tego dokonać.

Far Cry 6: Koniec dziobania

Wystarczy, że w przerwie od zabijania kolejnych wrogów spojrzysz na regały na parterze oraz piętrze. Gdy przy choć jednym z nich znajdziesz białe, świecące dokumenty, zniszcz je uderzenie wręcz. Po tym wyjdź na zewnątrz budynku, wejdź na górę po drabinie i skorzystaj z kotwiczki, aby zacząć wchodzić do góry. W międzyczasie zaczniesz malować kolejne graffiti stawiające Chicharrona w dobrym świetle, co zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper