Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Polowanie na Mamutito

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Vencejo - Polowanie na Mamutito

Pierwsze dostępne polowanie aktywujesz będąc jeszcze w regionie Quito. Wykonując misję związaną z Juanem znajdziesz się w mieście, w którym nie brakuje tablicy ogłoszeniowej. Jeśli do niej podejdziesz, aktywujesz miejsce, w której będziesz mógł polować na mamutito, zwierzęta przypominające dziki.

Dolina Mamutito:

Far Cry 6: Polowanie na Mamutito

Far Cry 6: Polowanie na Mamutito

Pamiętaj, że zebranie notatki nie jest wymagane do aktywowania polowania. Możesz po prostu udać się na region, który oznaczyliśmy na powyższym obrazku.

Far Cry 6: Jak zabić Mamutito?

Mamutito to ogromny dzik, którego pokonanie jest prostsze, niż może nam się wydawać. Wystarczy, że będziemy trzymać go na dystans - nasz przeciwnik nie może wyjść poza obręb swojego terytorium, więc jeśli zauważysz, że zaczął Cię gonić, oddal się i po chwili zobacz, czy zaczyna wracać do swojej nory. Jeśli tak, podejdź do niego z lewej lub prawej strony (będzie oznaczony, więc doskonale będziesz wiedział, gdzie się znajduje obecnie) i ładuj w niego ołów - możesz spróbować użyć także swojej wyrzutni rakiet albo granatu, ale tylko na początku zabawy, gdy jeszcze nie zaczyna za Tobą biegać. W innym przypadku - nie trafisz, bo ten typ broni potrzebuje paru sekund, aby wybuchnąć.

Far Cry 6: Polowanie na Mamutito

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper