Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Epizod z butelką

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Epizod z butelką

Aby rozpocząć tę misję, udaj się na rynek miasta Segunda i porozmawiaj z siedzącym na ławce Bicho. Powie Ci on o dodatkowym zapasie alkoholu, który znajduje się w magazynie wroga. Dostań się na jego teren i zabij tamtejszych wrogów.

Far Cry 6: Epizod z butelką

Aby kontynuować zadanie, musisz pozbyć się wszystkich - nawet tych lekko oddalonych. Inaczej nie będziesz mógł przyjść z gorzałą do swojego kumpla. Koniec końców napij się z towarzyszem, a gdy przejmiesz kontrolę nad bohaterem, idź w stronę kościoła - po lewej stronie zagadaj do DJ-a, aby puścił jego ulubioną muzykę.

Po kolejnej scence udaj się na farmę na zachodzie i zabierz Bichiego z powrotem do miasta. Po drodze natkniesz się na plakat propagandowy, który musisz po raz kolejny przemalować. Gra poprosi Cię, abyś zmodyfikował każdy rysunek na Yarze, ale spokojnie - gdy oszpecisz kolejny z nich (np. ten za Tobą), otrzymasz następny cel.

Far Cry 6: Epizod z butelką

Dostań się do pokoju Marii i pozwól Bichowi nadawać muzykę Maximas Matanzas. W międzyczasie wyciągnij broń i zdemoluj biuro strzelając, gdzie tylko popadnie. Po osiągnięciu 100% w zadaniu, obejrzyj ostatnią scenkę kończącą tę nietypową misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper