Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Bombowy szał

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Bombowy szał

Po powrocie do obozu Maximas będziesz mógł porozmawiać z promotorem zespołu. Powie Ci on o swojej akcji promocyjnej, a pierwszym krokiem do jej zainicjowania będzie udanie się do położonego na wschodzie miasta.

Far Cry 6: Bombowy szał

Po rozmowie ze zleceniodawcą zacznij od niszczenia propagandowych plakatów. Najwięcej z nich znajdziesz na placu budowy oraz rynku, czyli tam, gdzie masz również podłożyć bomby. Poruszaj się między głównymi ulicami (nie wchodź w alejki, bo tam plakatów nie znajdziesz) i przyglądaj się ścianom, bo to na nich najczęściej znajdują się plakaty z antagonistką.

Far Cry 6: Bombowy szał

Następnie udaj się do oznaczonego miejsca. Na placu musisz znaleźć trzy metalowe kosze na śmieci, w których umieścisz bomby z ulotkami. Po paru sekundach wybuchną, a gdy powtórzysz tę czynność trzykrotnie, zajmiesz się ostatnim celem misji.

Udaj się na teren placu budowy. Po wejściu głównym wejściem, od razu odbij w lewo i skorzystaj z drabiny - dzięki temu dostaniesz się na szczyt żurawia.

Far Cry 6: Bombowy szał

Po skorzystaniu z ostatniej drabiny chwyć za kotwiczkę i wejdź na samą górę. Tam znajdziesz trzy plakaty Marii, które musisz manualnie podmienić. Po tym wróć do członka zespołu Maximas i obejrzyj scenkę, która zakończy tę misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper