Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Misje rebeliantów - informacje

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Misje rebeliantów - informacje

Ubisoft zaproponował swoim odbiorcom w obozach także misje rebeliantów, w których to nie my bierzemy udział w specjalnych misjach, a ludzie będący pod naszym dowództwem. Pierwotnie będzie to tylko rybak, któremu pomogliśmy na prologowej wyspie, ale wraz z postępem rozgrywki (ratowaniu NPC-ów, wykonywaniu misji pobocznych, czy też po prostu rekrutowaniu banditos z poziomu koszar bandidos, które możesz wybudować w jednym z trzech dostępnych osad za specjalne materiały), będzie ich więcej, co pozwoli Ci wykonać parę misji jednocześnie.

Far Cry 6: Misje rebeliantów - informacje

Cała zabawa polega na tym, że wysyłasz swoich ludzi do wykonywania misji, za co jesteś wynagradzany materiałami, które potem możesz użyć do craftingu czy też rozbudowy osady. Im cięższe jest zadanie, tym większa szansa, że misja może zakończyć się fiaskiem. Po wysłaniu rebeliantów we wskazane miejsce sprawdź, za ile możesz wrócić do tablicy - dopiero, gdy dotrą na miejsce, będziesz miał okazję nimi sterować.

Far Cry 6: Misje rebeliantów - informacje

Nie odbywa się to w żadnym widoku izometrycznym, a za pomocą tekstów wyświetlanych na tablicy informacyjnej. Wybieraj wedle własnego uznania, jak mają zachować się Twoi kompani - każda opcja ma wyświetlony procent szans na jej prawidłowe wykonanie, a także ilość surowców, które zdobędziesz bądź stracisz decydując się na ten, a nie inny ruch.

Misje rebeliantów nie są obowiązkowe, ale warto się nimi zainteresować, gdy po prostu odwiedzasz osób. Dają one dość spory zastrzyk surowców, dzięki którym ulepszysz swoje stanowiska w osadzie, więc warto je wykonywać.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper