Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: bryki, modyfikacja samochodów

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: bryki, modyfikacja samochodów

Podczas wykonywania czwartej misji głównej w Far Cry 6 będziesz miał możliwość zapoznania się z nową mechaniką - przywoływaniem bryk. Aby lepiej ją zrozumieć, już na starcie zabawy otrzymasz swój pierwszy, własny samochód od Juana, który będziesz mógł przyzwać za pomocą koła wyboru broni (oczywiście będąc jedynie przy głównej drodze - gdy znajdujesz się na szlaku, nikt nie da rady podstawić Ci samochodu pod nos).

Far Cry 6: bryki, modyfikacja samochodów

To jednak nie wszystkie bajery związane z własnymi samochodami. Możesz całkowicie zmienić ich wygląd zewnętrzny, jak i wewnętrzny, a także zadbać o dodatkowe wyposażenie, takie jak wieżyczka automatyczna czy taran montowany na przodzie fury. Każde z nich ma swoje własne statystyki, więc wraz z upływem czasu i zdobyciem kolejnych zasobów, będziesz mógł stworzyć ze swojego samochodu zabójczą bestię.

Pamiętaj, że w grze znajdziesz łącznie cztery samochody. Możesz nimi manewrować do woli, zmieniając główny wybór właśnie w zakładce "bryki". Zwróć uwagę na to, że każdym pojazdem jeździ się inaczej, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby zmieniać go w zależności od obecnych aktywności - jeśli wykonujesz misje, przyda się ten najbardziej opancerzony, a jeśli zajmujesz się zbieraniem skrzynek z materiałami potrzebnymi do craftingu, użyj czegoś, co jest szybkie i potrafi wjechać niemalże do każdego miejsca.

Ulepszenia samochodów zdobędziesz od Yami przede wszystkim dzięki braniu udziału w wyścigach. Opisaliśmy je w sekcji "dodatkowe aktywności".

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper