Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Rycząca kradzież

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Rycząca kradzież

Podczas poznawania fabuły skupiającej się na rodzinie Montero otrzymasz komunikat od kompana, który powie Ci o kłopotach prześladujących Zenię. Udaj się do ukazanego niżej znacznika, aby rozpocząć misję.

Far Cry 6: Rycząca kradzież

Artystka opowie Ci o swoim nowym planie, do którego potrzebuje czołgu. Udaj się do kolejnego znacznika ustawionego na zachód pierwszego regionu Madrugady. Warto podejść do zadania od wschodniej strony, ponieważ dostaniesz się tam do schronu od góry. Skorzystaj z drabiny i wejdź do bunkra, omijając tym samym wielu strażników.

Far Cry 6: Rycząca kradzież

Przy czołgu znajdziesz paru wrogów, a nad swoją głową kamerę, więc albo szybko wsiądź do czołgu albo po cichu wyeliminuj wrogów oraz rzeczoną kamerę. Koniec końców będziesz musiał ustawić sobie cel misji na garażu Zenii i dostać się do niego kontrolowanym przez Ciebie czołgiem.

Far Cry 6: Rycząca kradzież

Podróż jest długa i z racji tego, iż jest to opancerzony pojazd, możesz eliminować wrogów, których mijasz. Za pomocą przycisku X wystrzelisz z głównego działa, a za pomocą R1 załączysz karabin maszynowy. Po dotarciu do garażu misja się zakończy.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper