Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: wychylanie zza osłony, czy dostępne?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: wychylanie zza osłony, czy dostępne?

Far Cry 6 ma wiele nowych mechanik i jedną z nich jest wychylanie zza osłony, które bardzo pomaga odnosić sukcesy na polu bitwy. Dzięki tej funkcji nie musimy manualnie wciskać przycisku wstawiania lub kucania, aby znaleźć się za osłoną i wychylić wyłącznie pewien kawałek ciała, aby móc wystrzeliwać naboje z karabinu.

Far Cry 6: wychylanie zza osłony, czy dostępne?

Tak, jak wywnioskowałeś z powyższego akapitu, wychylanie zza osłony jest dostępne w Far Cry 6. Wystarczy, że podejdziesz pod jedną z nich (np. do murku kucając głównym bohaterem), a następnie przytrzymasz przycisk celowania bronią - wtedy też Twoja postać automatycznie wychyli się.

Jest to dobra opcja przede wszystkim do cichego działania. Będąc wyposażonym w pistolet z tłumikiem i chowając się za osłonami, możemy sprawić, że procent szans na wykrycie naszego bohatera przez wrogów diametralnie spadnie. Wychylając się zza obiektów przyczyniasz się do tego, że oponenci mają trudniej Cię dostrzec.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper