Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: piesek Boom Boom, zdolności, jak odblokować?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: piesek Boom Boom, zdolności, jak odblokować?

Podczas przebywania w środkowym regionie Far Cry 6, dotrzesz do obozu Maximas. W trakcie zwiedzania tamtejszych obszarów natkniesz się na notatkę, która opowie Ci o kolejnym amigo - tym razem towarzyszem, który świetnie sprawi się dla graczy preferujących skradanie.

Far Cry 6: piesek Boom Boom, zdolności, jak odblokować?

Mowa tutaj o Boom Boom, którego fani Far Cry 5 będą znali z innego imienia (dokładniej - Boomer). Jego pasywną zdolnością jest umiejętność zabierania wszystkich rzeczy, które upuszczają wrogowie. Jeśli mamy ze sobą psiaka możemy kazać mu przeszukać np. kapitana w celu poszukiwania klucza otwierającego inne pomieszczenia.

Zdolności Boom Boom:

  • Towarzysz oznacza wszystkie wrogie cele - Każ Boom Boom zebrać materiały z 10 ciał;
  • Oznacza wrogów z jeszcze dalszej odległości - Każ Boom Boomowi oznaczyć 24 zwierzęta;
  • Zwiększenie paska zdrowia - Każ pieskowi oznaczyć 50 wrogów.

Boom Boom - jak odblokować?

Aby odblokować psiaka musicie dostać się do środkowego regionu Yary. Po ukończeniu pierwszej misji głównej na tymże terytorium, traficie do obozu kompanów. Podejdźcie pod słup stojący w środku lokacji i przeczytajcie notatkę informującą o specjalnej dostawie. Dzięki temu otrzymacie do dziennika zadanie Bum albo nic. Na miejscu poszukajcie niebieski kontener, przestrzelcie kłódkę i tyle - od teraz będziecie mogli korzystać z pomocy czworonożnego amigo.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper