Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Po śmierci Clary przejmiesz dowództwo nad Libertad i rozpoczniesz automatycznie finałową misję. Po paru filmikach przerywnikowych pomów z Juanem, aby zapoznać się z planem. Potem dotrzyj do Esperanzy i rozpocznij natarcie.

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Zwróć uwagę na to, że w trakcie całej tej misji wrogowie będą trudniejsi do pokonania. Musisz być cierpliwy i starać się strzelać w głowę, aby zabić ich jak najszybciej.

Zabij wrogów przed pierwszym punktem kontrolnym i przejdź bramką z lewej strony. W międzyczasie odezwie się do Ciebie Espada oraz Paolo z nowymi informacjami. Po wyjściu z alejki dalej pruj naprzód, aż dotrzesz do miejsca, w którym znajdziesz wrogi czołg.

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Zniszcz go korzystając z supremo albo wyrzutni rakiet, a potem podejdź blisko bramy kontrolnej. Popatrz w lewo i wdrap się na zieloną, ogromną skrzynię, aby iść dalej. Po przejściu przez kolejne alejki dotrzesz do zaniedbanej części Esperanzy - przejdź przez ruiny.

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Po pozbyciu się kolejnych wrogów wejdź po schodach i skorzystaj z tyrolki, aby wrócić na ulice Esperanzy. Potem przejdź przez metalowe drzwi na lewo od punktu kontrolnego i udaj się w stronę ekipy Espady walczącej u boku Philly'ego. Po przejściu przez ostatni punkt kontrolny dotrzesz na główny plac stolicy Yary, z którego droga do wieżowca jest już banalnie prosta.

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Po dotarciu do wnętrza budynku przejdź na jego tyły. Po prawej stronie, obok skrytki z bronią, znajdziesz przejście prowadzące na kolejne piętra. Będąc na drugim, obejdź cały balkon i gdy znajdziesz się na jego drugim końcu, zauważysz schody prowadzące na trzecie piętro.

Far Cry 6: Bitwa o Esperanzę

Tam znajdziesz ostatnich wrogów, którzy staną Ci na drodze do windy pozwalającej spotkać się po raz ostatni z Antonem. Gdy ją przywołasz i wejdziesz do niej, odpalą się ostatnie scenki kończące przygodę Daniego Rojasa.

Gratulacje, właśnie w tym momencie ukończyłeś Far Cry 6!

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper