Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Jedyny taki Juan

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Jedyny taki Juan

Po rozmowie z Clarą będziesz mógł ruszyć do miasteczka, w którym znajduje się Juan. Pomów z nim, a następnie odeprzyj atak wściekłych wojowników Castillo. Chowaj się za balustradą i wybijaj ich - po paru sekundach przyjedzie wsparcie, więc możesz pokusić się o wybicie przeciwników już wtedy, gdy będą znajdować się w samochodzie (łatwo strzelić im w takim położeniu headshota).

Far Cry 6: Jedyny taki Juan

Następnie zapoznaj się ze swoim pierwszym towarzyszem (amigos), krokodylem o imieniu Guapo. Od tego momentu będzie Ci towarzyszył w walce z przeciwnikami. Podążaj za Juanem, aż dotrzesz do miejsca, w którym był zrzut zaopatrzenia. Udaj się do niego, eliminując po drodze czterech wrogich żołnierzy. To bardzo prosty cel, po którym będziesz musiał przeszukać cztery skrzynie z surowcami z serii "zrób to sam".

Gdy to zrobisz, wróć wraz z Juanem do obozu Clary. Tam zapoznasz się z tworzeniem i implementowaniem modyfikacji do swoich giwer, co zakończy misję.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper