Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Justicia Montero

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Justicia Montero

Uwaga! Jeśli nie potrafisz latać samolotem, możesz ukończyć misję niszcząc viviro za pomocą miotacza ognia, koktajli mołotowa albo zdobytej wcześniej wyrzutni rakiet. Tutaj opisaliśmy, jak znaleźć pierwszą z nich w świecie gry.

Po dostarczeniu Philly'emu samolotu, udaj się do obozu Montero, aby raz na zawsze zażegnać niebezpieczeństwu ze strony Jose Castillo.

Far Cry 6: Justicia Montero

Będąc w powietrzu przełącz rodzaj broni, klikając "trójkąt na padzie PS5", co przełączy Ci na rakiety. Gdy znajdziesz się nad polami manewruj w taki sposób, aby wystrzelić rzeczoną rakietę na jedno z pięciu pól. Jeśli nie potrafisz latać samolotem, wyciągnij swój własny miotacz ognia albo wyrzutnię rakiet i na piechotę zniszcz pola (wystarczy raz trafić w cel, a po chwili zacznie unosić się nad nim ogień).

Far Cry 6: Justicia Montero

Następnie - albo samolotem albo przywołanym przez Ciebie pojazdem - jedź na drugą farmę Jose Castillo. Tam znajdziesz trzy ostatnie pola. Gdy je zniszczysz, udaj się na lotnisko na północy, aby stawić czoła tutejszemu dowódcy i pozbyć się go raz na zawsze.

Na miejscu spokojnie idź do wieży kontrolnej - gdy będziesz w środku zauważysz, że Jose korzysta ze śmigłowca. Nie walcz z nim w tym miejscu, ponieważ nie ma szans, abyś zadał mu większe obrażenia. Zamiast tego skorzystaj ze znajdującej się za Tobą tyrolki i zjedź na ziemię.

Far Cry 6: Justicia Montero

Eliminuj wychodzących zza wieży kontrolnej wrogów jednocześnie próbując zadać cios Castillo. Jego sprawność bojowa będzie spadać, ponieważ będą pomagać Ci cały czas inni rebelianci. Suma summarum nie musisz nawet w ogóle się nim przejmować, ponieważ zrobią to rebelianci.

Po zniszczeniu śmigłowca Jose obejrzyj długie scenki, po których wątek z rodziną Montero się zakończy. Teraz możesz wybrać się na kolejne lokacje.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper