Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Cenny ładunek

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Cenny ładunek

Po załatwieniu sprawy z Bembe możesz ponownie pomówić z nietypowym księdzem. Zleci Ci on kolejne zadanie, więc udaj się do znacznika, aby kontynuować misję fabularną.

Far Cry 6: Cenny ładunek

Po dotarciu do celu będziesz musiał ponownie zlikwidować wojsko Castillo. Gdy to zrobisz uwolnij sześciu więźniów - trzech znajduje się na dróżce przy dzwonnicy, a trzech blisko budynku z prawej strony. Jednym z nich będzie Twój cel, z którym miałeś się spotkać.

Gdy z nim pomówisz, udaj się do pobliskiego garażu. Po zbliżeniu się do niego automatycznie zasiądziesz za sterami ciężarówki, którą teraz musisz przewieźć do portu.

Far Cry 6: Cenny ładunek

Masz na to ograniczony czas, ale z racji tego, iż cel jest oddalony tylko o 700 metrów, spokojnie zdążysz dojechać. Pamiętaj, aby nie uszkodzić ciężarówki, więc trzymaj się głównej drogi. Gdy dojedziesz do bramy, obejrzyj krótką scenkę, a potem skieruj się na tył lokacji, gdzie będzie czekać na Ciebie Bembe. Po rozmowie z nim misja się zakończy, a dług Paola zostanie wymazany z pamięci "księdza".

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper