Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Skarb - A nuta leci dalej

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Skarb - A nuta leci dalej

Skarb ten znajduje się tuż obok znacznika z relikwią Oku.

Po przeczytaniu notatki rozwal deski i udaj się do zalanego klubu nocnego. Podejdź pod bar i popatrz w górę, w kierunku dyskotekowego żyrandolu, do którego możesz przyczepić kotwiczkę. Podciągnij się do góry i dostań się na platformę, z której pociągniesz wajchę odpowiadającą za załączenie prądu.

Far Cry 6: Skarb - A nuta leci dalej

Dzięki temu możesz przejść do opancerzonych drzwi, które stoją teraz dla Ciebie otworem. Teraz wdrap się na górę, a po dostaniu się na piętro musisz uważać, aby nie znaleźć się w wodzie. Tak naprawdę musisz calutki ten czas piąć się ku górze.

Far Cry 6: Skarb - A nuta leci dalej

Po dotarciu do kotwiczki opuść się lekko w dół i wskocz na kolejną platformę - nie wpadnij do wody, bo inaczej zginiesz i będziesz musiał powtarzać ten fragment od nowa. Będąc na kolejnym wzniesieniu, ponownie skorzystaj z kotwiczki i przedostań się na drugą stronę - będziesz musiał jednak przeskoczyć przez wodę, więc wybij się wtedy, gdy zobaczysz, że zaraz odbędzie się zwarcie. Wtedy też najlepiej chwycić się kotwiczki i przedostać na drugą stronę.

Po tym wystarczy już tylko zebrać skarb.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper