Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Domino - jak i kiedy zagrać?

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Domino - jak i kiedy zagrać?

Domino to bardzo prosta, a zarazem przyjemna mini-gra w Far Cry 6, którą odblokujesz po dotarciu do osady El Tigre, znajdującej się w regionie El Este. Wejdź do obozu i pomów przy stole z trzema przeciwnikami czekającymi, aż dołączysz do rozgrywki.

Far Cry 6: Domino - jak i kiedy zagrać?

Zasady są bardzo proste. Otrzymujesz parę kostek domina i musisz ułożyć je w taki sposób, aby na sam koniec zostało Ci ich najmniej (najlepiej, aby były to kostki z najmniejszą liczbą oczek, ale o tym już za chwilę). Staraj się ustawiać rozgrywkę w taki sposób, aby mieć sporą szansę na wyłożenie kolejnej części.

Far Cry 6: Domino - jak i kiedy zagrać?

Jeśli nie będziesz posiadał kostki z wymagającą ilością oczek, pomiń turę i poczekaj na ruch innych graczy. Koniec końców dotrzesz do finału zabawy, w którym zazwyczaj każdemu graczowi zostają jakieś części domina. Wtedy też zliczane jest ilość oczek z każdego z nich, dlatego też ważne jest, aby w trakcie rozgrywki pozbyć się w pierwszej kolejności tych, których wartość wynosi najwięcej.

Far Cry 6: Domino - jak i kiedy zagrać?

Jak sam widzisz, zasady domina są bardzo proste. Liczy się tutaj przede wszystkim szczęście.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper