Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry 6 - poradnik do gry. Porady, FAQ, fabuła, bronie, crafting, questy, aktywności, znajdźki, skarby

Far Cry 6: Słowa jak kule

Mateusz Wróbel | 24.03.2022, 19:15

Far Cry 6: Słowa jak kule

Po imprezie z Bicho wróć do obozu Maximas Matanzas i pomów z Talią. Kobieta powie Ci o swoim nowym pomyśle, a aby wdrożyć go w życie, musisz wykraść parę przepustek prasowych znajdujących się w bazie wojskowej znajdującej się pod kontrolą sił Castillo.

Far Cry 6: Słowa jak kule

Po dotarciu do celu zlikwiduj kamerę nad frontowymi drzwiami, a potem miń je. Na biurku z lewej strony znajdziesz potrzebne materiały. Zbierz je i opuść tę lokację, aby móc udać się na parking na północy, na którym czeka na Ciebie Talia oraz Bicho.

Far Cry 6: Słowa jak kule

Po krótkiej rozmowie na parkingu przeniesiesz się do ośrodka, w którym Maria przedstawi dziennikarzom plany dot. produkcji i rozsiewania Viviro. Wysłuchaj jej (możesz także zostać kandydatem do jednego eksperymentu, wystarczy, że wejdziesz na platformę przed Tobą podczas trzeciego przemówienia), a gdy skończy się prezentacja, wyjdź z obiektu schodząc po schodach i odbijając w lewo.

Po przejściu przez drzwi dostaniesz się na zewnątrz. Podejdź pod bramę, przy której stoi Maria i wysłuchaj jej ostatniego przemówienia. Po tym przeniesiesz się do miejsca, w którym znajdziesz wielu wrogów.

Far Cry 6: Słowa jak kule

Możesz zabić ich po cichu albo zrobić szum. Nie ma to tutaj znaczenia, ponieważ posiłki nie nadejdą. Przy kapitanie z wyrzutnią rakiet znajdziesz kartę dostępu do pomieszczenia, w którym znajduje się Maria, więc zbierz ją i wejdź do pokoju - to uruchomi parę filmików przerywnikowych, po których misja zakończy się.

Źródło: własne

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

Spis treści

Powrót do poradnika

FAQ

FABUŁA

cropper